Kontakt: 669 221 221

7 października zapraszamy do wzięcia udziału w turnieju kategorii C (zamknięty), otwierającym nowy sezon ligowy RYBNICKA LIGA NEST BANK & NO LET CLUB.

Wszystkie mecze rozgrywane będą systemem pucharowym, z walką o każde miejsce. (W przypadku przegrania meczu, gramy w turnieju „do tyłu” best of 3. Każdy set do 11-tu pkt, przy 10-10 gra się do 2 pkt przewagi). W zależności od ilości uczestników mecze I rundy oraz II rozgrywane będą best of 3 .Osoba przegrywająca mecz sędziuje następny pojedynek.

Zgłoszenie zawodnika:


Zawodnicy przyjmowani są na turniej po przesłaniu do Organizatora e-maila zgłoszeniowego oraz po dokonaniu opłaty wpisowej. E-mail zgłoszeniowy powinien zawierać następujące dane:Imię i nazwisko
Nr licencji (do wyrobienia na stronie www.pfs.com.pl lub w recepcji klubu)

 

Pozycja w rankingu PFS
Miasto
Telefon kontaktowy

Zgłoszenia przyjmowane będą do 6.10.2016 do godz.12.00
Losowanie drabinki nastąpi o godz. 15.00

”Zgłoszenie: imię i nazwisko”. Osoby, które zrezygnują z turnieju po rozlosowaniu drabinki zobowiązane są do uiszczenia połowy wpisowego



Opłaty za turniej:
50zł (w tym opłata do PFS)

W cenie pakietu startowego: napój, ciepły posiłek, kawa , herbata

Opłatę za turniej można uregulować w dniu turnieju w recepcji klubu

 

PRZYPOMINAMY WSZYSTKIM  UCZESTNIKOM O POZOSTAWIENIU SAMOCHODÓW W SWOICH GARAŻACH !!!!

PO TURNIEJU ZAPRASZAMY NA AFTER PARTY.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM POWODZENIA I DOBREJ ZABAWY NA KORCIE.

Pozycja w drabince turniejowej            
             
1 PATRIK PELECH          
         
             
             
2 BYE          
         
             
             
3 KAROL WITEK          
         
    20.30        
             
4 GRZEGORZ RACZKOWSKI          
         
             
             
5 JACEK GRZYWA          
         
    20.30        
             
6 MARCIN SZWEDA          
         
             
             
7 ROBERT OTOKA          
         
    20.30        
             
8 MACIEJ KRASUCKI          
         
             
             
9 DAMIAN MANDRYSZ          
         
    19.30        
             
10 ADAM OLEŚ          
         
             
             
11 KRZYSZTOF BURDA          
         
             
    19.30        
12 ADRIAN PASTUSZEK          
         
             
             
13 STAŚ KRASUCKI          
         
    19.30        
             
14 ADRIAN SZULIK          
         
             
             
15 ALEKSANDER HANAK          
         
    19.30        
             
16 SYLWESTER SKRZYPIEC          
         
             
             
17 MIŁOSZ KRASUCKI          
         
             
    19.00        
18 RAFAŁ KIEŁKOWSKI          
         
             
             
19 ŁUKASZ SIEDLACZEK          
         
    19.00        
             
20 PAWEŁ ŻEDZICKI          
         
             
             
21 MARIUSZ LEWICKI          
         
    19.00        
             
22 BARTEK PAULUS          
         
             
             
23 BOGDAN BECHKALO          
         
             
    19.00        
24 WOJTEK KRASUCKI          
         
             
             
25 DARIUSZ WAŁACH          
         
    20.00        
             
26 MICHAŁ WOŁOSZYN          
         
             
             
27 ROBERT KURPANIK          
         
    20.00        
             
28 SEBASTIAN KŁOSOK          
         
             
             
29 ŁUKASZ POPANDA          
         
    20.00        
             
30 ŁUKASZ SOKOŁOWSKI          
         
             
             
31 PRZEMYSŁAW JAROCKI          
         
             
    20.30        
32 MICHAŁ PAS          
         
             
             


1.PATRIC PELECH                        268

2.MICHAŁ PAS                               284

3.MIŁOSZ KRASUCKI                    293

4.SYLWEK SKRZYPIEC                 357

5.MACIEJ KRASUCKI                    415

6.DAMIAN MANDRYSZ                 447

7.WOJTEK KRASUCKI                  492

8.DARIUSZ WAŁACH                    520

9.SEBASTIAN KŁOSOK                821

10.JACEK GRZYWA                      876

11.STAŚ KRASUCKI                    1038

12.GRZEGORZ RACZKOWSKI   1206

13.PAWEŁ ŻEDZICKI                   1575

14.GRZEGORZ BESZCZYŃSKI   1584

15. ŁUKASZ POPANDA                1588

16.MARIUSZ LEWICKI                 1620

17.DARIUSZ CIEPŁY                    1656

18.JACEK SKRZYPIEC                 2031

19.ADRIAN PASTUSZEK              2032

20.MARCIN SZWEDA                  2376

21.RAFAŁ KIEŁKOWSKI              2430

22.BARTŁOMIEJ PAULUS           2753

23.ŁUKASZ SIEDLACZEK           2838

24.TOMASZ KLIMEK                  2995

25.ADAM OLEŚ                          BRAK

26.ALEKSANDER HANAK          BRAK 

27.ROBERT KURPANIK             BRAK

28.ROBERT OTOKA                  BRAK

29.ADRIAN SZULIK                   BRAK

30.KAROL WITEK                     BRAK

31. ŁUKASZ SOKOŁOWSKI      BRAK

32. BOGDAN BECHKALO         BRAK

33. MICHAŁ WOŁOSZYN          BRAK

34. KRZYSZTOF BURDA          BRAK

35. PRZEMYSŁAW JAROCKI  BRAK

 



 

O nas...

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najmłodszych graczy chcielibyśmy zaproponować wyjątkowy program nauki squasha, który łączy w sobie  elementy zabawy, wysiłku fizycznego oraz rozwoju podstawowych cech motorycznych

Mapa

GODZINY OTWARCIA

PONIEDZIAŁEK
8:00 - 23:00
WTOREK
8:00 - 23:00
ŚRODA
8:00 - 23:00
CZWARTEK
8:00 - 23:00
PIĄTEK
8:00 - 23:00
SOBOTA
9:00 - 18:00
NIEDZIELA
9:00 - 18:00

Newsletter